Zdeněk Chotěnovský
(1929-1993)
Město
Položka č.: 280948Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:17
litografie, 1982, 23 x 17,3 cm, sign. DU nečitelně, č. 110/140, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)