Kategorie: VŠECHNY OBRAZY GRAFIKY KRESBY FOTOGRAFIE SOCHY SKLO KNIHY PLAKÁTY
Pořadí: DATUM VZESTUPNĚ DATUM SESTUPNĚ CENA VZESTUPNĚ CENA SESTUPNĚ POLOŽKY VZESTUPNĚ POLOŽKY SESTUPNĚ
Počet položek na stránce: 10 30 50 100 VŠE
OK
Zobrazení:
Zobrazit detail Přidat do předvýběru
Přístav
Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 15:14
akvarel, papír, 1988, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)