Jiří Švengsbír

  • Jiří Švengsbír

    Chrliče

    Položka č.: 267427

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 20:14

    litografie, 32,5 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, pasparta, č. 81/200, látková páska od pasparty zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu