Josef Hampl

(1932-2019)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Soubor 10 grafických listů

    Položka č.: 241298

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 18:33

    10x litografie, 1981 - 1982, 54 x 43,5 cm, jednotlivé listy signovány, 4/19, volné listy v papírovém přebalu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 16.000 CZK (593 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu