Pavel Lisý

  • Pavel Lisý

    Čekanka obecná

    Položka č.: 274614

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 17:44

    litografie, 1977, 21,5 x 12 cm, sign. LD P. Lisý 77, pasparta, č. 90/200, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)