Vincent Venera

  • Vincent Venera

    Kompozice III.

    Položka č.: 252237

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2021 16:50

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. DU Venera Vincent 1990, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vincent Venera

    Kompozice IV.

    Položka č.: 252238

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2021 16:39

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. PD Venera Vincent 1990, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice I.

    Položka č.: 251826

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 16:27

    lité laky, papír, 1989, 88,5 x 62,5 cm, sign. PD Venera Vincent 89, Vincent Venera alias Svatý Vincent, narozený 1958 (ve skutečnosti strávil na světě už 2 500 let, přerušovaně počínaje Velkým Třeskem) je excentrický důchodce a mystik, nejvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na klávesové nást…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vincent Venera

    Položka č.: 245111

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 12. 2020 18:41

    lité laky, plátno, 1991, 69,5 x 51 cm, sign. PD Vincent Venera 91, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice II.

    Položka č.: 250612

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 19:38

    olej, sololit, 79 x 59 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Vincent Venera

    Položka č.: 244859

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2020 15:04

    olej, karton, 1995, 80 x 120 cm, sign. LD Vincent a na zadní straně Vincent Venera 1995, rám, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vincent Venera

    Slunce

    Položka č.: 244858

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2020 15:03

    olej, sololit, 1990, 90 x 61 cm, sign. PD V Vincent a na zadní straně Vincent 90, rám, v dolních rozích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy