J. Leiva

  • J. Leiva

    Italská ulička

    Položka č.: 1365

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:43

    akvarel, papír, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU J. Leiva, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu