Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Zvířátka

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:34

    akvarel, papír, 1979, 58 x 40,5 cm, sign. LD Načeradský 79, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Čtyři akty

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:33

    lept, 1961, 24 x 31, 5 cm, sign. PD Načeradský 61, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:32

    tuš, papír, 1992, 29,5 x 42,1 cm, sign. PD Načeradský 92, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.700 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Muž s drinkem

    Položka č.: 32

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:31

    akvarel, tužka, papír, 2005, 23,9 x 31,8 cm, sign. PD Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Deset Venuší

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:30

    akvarel, tužka, papír, 1995, 23,4 x 31,7 cm, sign. PD Načeradský 95, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Devět Venuší

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:27

    akvarel, tužka, papír, 1993, 29,7 x 42 cm, sign. PD Načeradský 93, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Jiří Načeradský

    Návštěva

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:25

    akvarel, tuš, papír, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Načeradský 98, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž s drinkem a cigaretou

    Položka č.: 25

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:24

    akvarel, tuš, papír, 2005, 42 x 29,5 cm, sign. PN Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Jiří Načeradský

    Dva muži

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (178 €)

    kvaš, tuš, papír, 1989, 29,6 x 42,1 cm, sign. PD Načeradský 89, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.700 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Válečník

    Položka č.: 14

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:13

    tempera, tuš, papír, 1992, 42,1 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 92, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)

  • Jiří Načeradský

    Žlutí muži

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:11

    akvarel, tuš, papír, 1993, 84 x 58 cm, sign. PD Načeradský 93, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Dva muži

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:10

    kvaš, tuš, papír, 1990, 42 x 60, 5 cm, sign. LD Načeradský 90, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Jiří Načeradský

    Tanec

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:06

    olej, deska, 1997, 60 x 70 cm, sign. LD Načereadský 97, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.038 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.408 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:04

    olej, plátno, 2010, 80 x 100 cm, sign. 2010 PD Načeradský, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.482 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.556 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:02

    olej, plátno, 2011, 59 x 79 cm, sign. PD Načeradský 2011, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.556 €)

  • Jiří Načeradský

    Tanec

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (4.445 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2020 18:00

    olej, plátno, 2008, 83 x 120 cm, sign. DU Načeradský 2008, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 120.000 CZK (4.445 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Tři grácie

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    akryl, lepenka, sololit, 1985, 73 x 105 cm, sign. PD Načeradský 1985, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma ženství zůstávalo záminkou pro jeho výtvarné zpracování v různých …

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 60 000 CZK

  • Jiří Načeradský

    Venuše

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    olej, plátno, 2006, 60 x 80 cm, sign. PD Načeradský 006, malba významného českého představitele expresivní malby, člena sdružení 12/15, pedagoga na AVU v Praze a FaVU v Brně. Autor je známý svým originálním pojetím figury, kterou limituje pouze hlavními fyziognomickými znaky a vztahem k erotické ref…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK

  • Jiří Načeradský

    Jaro

    Položka č.: 47

    tempera, tuš, papír, 1962, 83 x 58, 5 cm, sign. PD 22. 7. 62 Načeradský, rám, Velkoformátová práce na papíře od klasika českého umění je ukázkou talentu dvaadvacetiletého studenta pražské Akademie výtvarných umění, který skrze vzory z generace světové klasické moderny hledal svůj vlastní výraz. Moti…

    Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK

  • Jiří Načeradský

    Dva ležící akty

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (667 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    olej, plátno, 1997, 102 x 71 cm, sign. PD Načeradský 97, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma ženství zůstávalo záminkou pro jeho výtvarné zpracování v různých stylech i výt…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (667 €)

  • Jiří Načeradský

    Interiér

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    tempera, tuš, papír, 1970, 65 x 49 cm, sign. PD Načeradský 70, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

  • Jiří Načeradský

    Atlet

    Položka č.: 32

    akvarel, tuš, papír, 2002, 49,5 x 34,3 cm, sign. DU Načeradský 2002, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Čtyři ušatky

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    tuš, papír, 1980, 32,8 x 45 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 25

    akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Ňadrovka

    Položka č.: 21

    tuš, papír, 1980, 29,8 x 21 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Ušatka

    Položka č.: 20

    tuš, papír, 1980, 29,7 x 21 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Nadvláda žen

    Položka č.: 110

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    olej, plátno, 1997, 70 x 95 cm, sign. PD Načeradský 77, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma ženství zůstávalo záminkou pro jeho výtvarné zpracování v různých stylech i výtv…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (741 €)

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 1220

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:20

    litografie, 2010, 27,7 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    Položka č.: 1219

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:19

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 1214

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:14

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)