Jiří Sopko
Hlavičky
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Odhadní cena: 15 000 - 25 000 CZK
Jiří Sopko
Koupání
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
litografie, 1993, 52,2 x 36,2 cm, sign. PD Jiří Sopko 1993, č. 48/50, Jiří Sopko (* 1942) studoval mezi roky 1956–1960 na pražské Akademii u prof. Antonína Pelce. První výstava mu byla uspořádána v roce 1970 a na dlouhou dobu byla také výstavou poslední. Již zde Sopko zaujal svébytnou barevností a e…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jiří Sopko
Figurky
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 300.000 CZK (12.500 €)
Aktuální cena: 300.000 CZK (12.500 €)
Odhadní cena: 450 000 - 550 000 CZK
Jiří Sopko
Krajina se žlutým polem
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
akryl, sololit, 1999, 36 x 36 cm, vzadu štítek Galerie Gema, autor je výrazným představitelem české poválečné malby, je členem skupiny 12/15, která se významně zapsala do historie vývoje současného malířského umění. Jako vedoucí ateliéru malby na pražské AVU a bývalý rektor tamtéž, ovlivnil celou ge…
Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Jiří Sopko
Vrcholy
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akvarel, papír, 1992, 30 x 21 cm, sign. PD Sopko 92, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Jiří Sopko
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
akvarel, pastel, ruční papír, 1993, 41,5 x 28,5 cm, sign. PD Sopko 93, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)