Oldřich Kulhánek
Report No. 3
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:43
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
Oldřich Kulhánek
It will be much more different to escape
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:42
Oldřich Kulhánek
Temptation
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:41
Oldřich Kulhánek
There goes a vision of the future !
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:40
Oldřich Kulhánek
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:39
Oldřich Kulhánek
Oh, my guardian Angel
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:38
Oldřich Kulhánek
Universitas Carolina Pragensis
Položka č.: 461Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:12
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Kulhánek
Ex libris MuDr. Ivan Kraus
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:29
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:09
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Oldřich Kulhánek
Ruce
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:29
litografie, 1985, 23 x 13,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1985, Pamětní list k poctě žitotního jubilea národního umělce Karla Svolinského čestného člena SSPE , na zadní straně skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Oldřich Kulhánek
Vojtěch Preissig
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:28
litografie, 1986, 16 x 7,5 cm, sign. DU Old. Kulhánek 86, Exlibris RNDr. K. Samšiňák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Ex libris Václav Křupka
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:38
lept, 1975, 10 x 6,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 75, č. 57/60, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Bohuslav Reynek
Položka č.: 605Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:36
Oldřich Kulhánek
Tvář
Položka č.: 604Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:35
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Oldřich Kulhánek
Ústa
Položka č.: 703Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:24
Oldřich Kulhánek
Položka č.: 701Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Oldřich Kulhánek
Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 700Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:21
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Oldřich Kulhánek
Mimino
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
lept, 1974, 11 x 8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 74, č. 4/20, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Oldřich Kulhánek
Ex libris MuDr. Lubomír Šetlík, PF 1979
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
2 x litografie, 1979, 1978, 7,5 x 11; 9 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, sign. DU O. Kulhánek 78, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Oldřich Kulhánek
Ruka s věncem
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
lept, 1994, 15,8 x 12 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Oldřich Kulhánek
Výkřik
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Oldřich Kulhánek
David
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
10x lept, 1975, 14,2 x 9 cm, vše sign. PD Oldřich Kulhánek 75, č. IV/XXX, v grafickém cyklu David umělec zachycuje výjevy z života biblického krále Davida a následně jej završuje oslavou narození svého syna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Oldřich Kulhánek
Pozvánka
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
lept, 1972, 27,5 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 72, LD věnování, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Oldřich Kulhánek
L. Hašek & P. Kafka
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
lept, 1983, 12,5 x 6,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek1983, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Oldřich Kulhánek
Ex lbiris Dr. Anna Lerperger
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
lept, 1980, 12,5 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1980, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Oldřich Kulhánek
Položka č.: 620Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:11
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Svatý Václav
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:15
Oldřich Kulhánek
Únos Proserpiny
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 18,5 x 11,3 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Prométheus
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 2005, 18,5 x 11,2 cm, sign. LD Oldřich Kulhánek 2005, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
Dopis, pohlednice a podpis na pozvánce
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
rukopis, ručně psaný dopis adresovaný básníkovi J. Hrubému, pohlednice (O. Kulhánek: Turgeněv - Přízraky) se vzkazem a podpisem na rubu, podpis na přední straně dvojlistu s pozvánkou na výstavu graf. listů O. Kulhánka (2010), vše v dobrém stavu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák pr…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)