Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    J. Hrubý: Ebenová větev

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, sign. perokresba O. Kulhánek, vyd. SČB, Praha, 2010, ex. A11/225 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 32, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, čl…

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Zdraví je v našich rukách

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    litografie, 2003, 26 x 17 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2003, rám, 25/95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

    Odhadní cena: 10 000 - 15 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    Apotheosa Karlovy Prahy

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    litografie, 2004, 36,5 x 21,2 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2004, rám, 4/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.000 CZK (408 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    How are you?

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    litografie, 1991, 59,8 x 49 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1991, č. 74/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)

    Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK

  • Oldřich Kulhánek

    Report č. 3

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 15:59

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Kočka

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    lept, 1970, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 70, rám, č. 16/70, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.600 CZK (171 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    lept, 14,5 x 11 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Apotheosa Karlovy Prahy

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    lept, 2004, 34,5 x 21 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2004, rám, č. 9/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Záhada tiskařské dílny

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:03

    bibliofilie, 1x sing. lept O. Kulhánek, vyd. K. Žižkovský a J. Runštuk, Praha, 1990, ex. 33/100, ed. Sladké jaro srdce, sv. 4, volné listy v pův. ob., ruční papír, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    E.A. Poe: Případ pana Valdemara

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 7x. sign. lept O. Kulhánek, vyd. Fr. Janás (podpis v tiráži), 1990, ex. 26/30, volné listy v obálce, listy mírně zažloutlé, jinak velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 13.000 CZK (482 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Akt ( Exl GEERTH V.D)

    Položka č.: 167

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:46

    lept, 1989, 14,8 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 89, č.. 47/75, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Sv. Šebestián

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    lept, 1987, 13,5 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 87, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    litografie, 22,3 x 15 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hudební zátiší

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (741 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    lept, 1989, 82 x 52,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, č. 40/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 22.000 CZK (815 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Ema Destinová

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (204 €)

    lept, 2011, 30 x 18 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, autorský tisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ucho

    Položka č.: 280

    litografie, 1996, 38 x 32 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1996, č. autorský tisk I. /X., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Metamorphosis

    Položka č.: 279

    lept, 2011, 21 x 14,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2011, autorský tisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Vajíčko

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    lept, 1970, 37 x 24,3 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, autorský tisk, zažloutlý papír, při okrajích mimo tisk na papíře místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris (Karel Schmerzer) Tizian Vecellio

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 2.750 CZK (102 €)

    lept, 2011, 22 x 15 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.750 CZK (102 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Květ Pražského baroka

    Položka č.: 1641

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 20:42

    12x litografie, litografie nakreslili žáci čtvrtého ročníku Výtvarné školy v Praze, např. Marko Čermák, Jiří Sochovský, Oldřich Kulhánek a jiní, r. 1958, 15 výtisků, volné listy v papírové obálce, potrhaná a zažloutlá obálka , Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG…

  • Oldřich Kulhánek

    K. Svolinský 1896-1986 (Jubilejní tisk u příležitosti 90. narozenin Karla Svolinského)

    Položka č.: 125

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 1x lept O. Kulhánek, 1x lept K. Šafář, 1x linoryt L. Stratilová, 1x linoryt J. Sůra a 1x litografie J. Boudy neuvedná v tiráži (vše signováno), texty J. Glivického, B. Lifky, Fr. Dvořáka a J. Žáčka, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1986, ex. 50/200, volné listy v obálce, výborný s…

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 39

    bibliofilie, 7x. sign. lept O. Kulhánek, vyd. v Edici 33 Fr. Janás (podpis v tiráži), 1990, ex. 54/69, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.100 CZK (634 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Hymn of Zarathustra

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    bibliofilie, 6x původní signovaný lept O. Kulhánek, bez nakl. údajů, 1984, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    bibliofilie s 5 původními lepty, 2011, 33 x 24, 2 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, rám, 64/80, vydala Daruma Praha 2011, autorem básní je Christos Giannakos (text v řečtině a v angličtině). Cyklus Metamorfózy (česky), ilustrace k řeckým básním The Fall. Příběh pojednává o nekonečných proměnác…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.297 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Alegorie

    Položka č.: 243515

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:40

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Archivum armorum

    Položka č.: 241733

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:23

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Bacchus

    Položka č.: 241556

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:46

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Pocta Claudiu Monteverdimu

    Položka č.: 241146

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (352 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:37

    Aktuální cena: 9.500 CZK (352 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 241965

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 01. 2020 18:22

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Podzim

    Položka č.: 171390

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2014 20:00