Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Místo činu II.

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.149 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    akryl, plátno, 2009, 50 x 40 cm, sign. PD M. Rittstein 2009, rám, retrospektivní výstava prof. Michaela Rittsteina v Jízdárně Pražského hradu potvrdila autorovo mimořádné postavení na české výtvarné scéně. Jeho bravurní malířský přednes a nadčasové zachycení vztahů mezi příslušníky obou pohlaví mu p…

    Aktuální cena: 73.000 CZK (2.704 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 80 000 - 100 000 CZK

  • Michael Rittstein

    Cigáro v posteli (Cigáro plus nikotin)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:03

    olej, asambláž, sololit, 1992-1993, 45 x 54 cm, sign. PD. M. Rittstein 1992-93, rám, autor patří mezi nejvýznamnější české malíře druhé půle 20. století, byl členem skupiny 12/15 a  rovněž dlouholetým pedagogem na  Akademii výtvarných umění. Nabízená položka obsahuje vše, co je pro Rittsteinovo dílo…

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.149 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    WC muži

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    serigrafie, 1981, 28,5 x 41 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 23/31, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Michael Rittstein

    Stín

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    litografie, 2000, 27 x 19,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 19/100, soupis Hédervári č. 127, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

  • Michael Rittstein

    68

    Položka č.: 52

    litografie, 1998, 25,5 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 98, č. 17/65, soupis Hédervári č. 106, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Michael Rittstein

    Chovatel

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    litografie, 1981, 34,5 x 51 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 4/20, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

  • Michael Rittstein

    Čekárna se zvířaty

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:03

    litografie, 2011, 47 x 69 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 31/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (123 €)

  • Michael Rittstein

    Dvě sukně

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    litografie, 1995, 48,5 x 38 cm, sign. PD M. Rittstein 95, č. 41/80, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (134 €)

  • Michael Rittstein

    Dva hrnky

    Položka č.: 180

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    litografie, 1995, 54 x 44 cm, sign. PD M.Rittstein 95, č. 38/80, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Michael Rittstein

    Život začíná v šedesáti

    Položka č.: 28

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:39

    litografie, 2011, 48,5 x 69 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 3/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Michael Rittstein

    Boxující králíci

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:30

    litografie, 2010, 76 x 54 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 38/80, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Michael Rittstein

    Anděl v lese

    Položka č.: 27

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:26

    litografie, 2010, 51 x 72 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 4/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:23

    litografie, 1991, 38 x 52 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 12/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Sekačka

    Položka č.: 23

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:22

    litografie, 1981, 34 x 49 cm, sign. PN M. Rittstein 81, č. 22/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Křesílko

    Položka č.: 22

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:21

    litografie, 1982, 48 x 33 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 12/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.400 CZK (126 €)

  • Michael Rittstein

    Nahoru dolů

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:19

    litografie, 1979, 25 x 21,5 cm, sign. PD M. Rittstein 79, č. 6/30, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Michael Rittstein

    Roztržka

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:18

    litografie, 1979, 25 x 20,5 cm, sign. DU M. Rittstein 79, č. 80/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Michael Rittstein

    Slon na motorce

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:17

    litografie, 2015, 27 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 28/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Michael Rittstein

    Tanec

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:16

    litografie, 2015, 27 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 10/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Michael Rittstein

    Loubí

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:15

    litografie, 1999, 20 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 99, č. 40/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Michael Rittstein

    Stín

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:14

    litografie, 2000, 26,5 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 29/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 14

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:13

    litografie, 2000, 28 x 18,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 31/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Michael Rittstein

    Žába na motorce

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    litografie, 2015, 25 x 34,1 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 26/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Ohniště

    Položka č.: 13

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:12

    litografie, 2000, 19 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 78/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Michael Rittstein

    Letící II.

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:11

    litografie, 1998, 26,5 x 18,9 cm, sign. PD M. Rittstein 98, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Michael Rittstein

    Letící I.

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:10

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Michael Rittstein

    Žena a pulec

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:09

    litografie, 2016, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2016, č. 13/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Michael Rittstein

    Žena a žába

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:08

    litografie, 2016, 17 x 12,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2016, č. 19/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Kočka na útesu

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:07

    litografie, 2016, 16 x 11 cm, sign. DU M. Rittstein 2016, č. 5/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Michael Rittstein

    Ženy na květech

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:06

    litografie, 2016, 20,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2016, č. 24/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)