Mušličková Madona
Položka č.: 249633Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:56
litografie, 1986, 16,6 x 8,3 cm, sign. DU Liesler 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu