Josef Zamazal

(1899-1971)

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Kytice s šeříkem

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:22

    olej, plátno, 83 x 60,5 cm, sign. PD a PN Josef Zamazal, rám, vzadu štítky s popisem, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu