Alois Janeček Pardubský
(1894)
Na samotě
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:17
olej, lepenka, 49 x 58 cm, sign. PD Janeček Pardubský, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu