Alois Janeček Pardubský
(1894)
Na samotě
No.: 78Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:17
olej, lepenka, 49 x 58 cm, sign. PD Janeček Pardubský, rám
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids