František Skála
Na počátku
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2015, 48,5 x 35 cm, sign. PD František Skála 2015, č. 33/200
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)