Veronika Psotková

(1981)

  • Veronika Psotková

    (1981)

    Esence

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    litografie, 2021, 35 x 50 cm, sign. PD Veronika Psotková 2021, č. 19/70

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)