Lukáš Miffek
(1978)
Vox populi
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, plátno, 2022, 40 x 40 cm, sign. zezadu Lukáš MIFFEK, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 281422Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 18:27
litografie, 2008, 48 x 33 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, rám, č. 74/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)