Josef Hník
Kompozice s vejci
Položka č.: 455Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:10
bromostříbrná fotografie, 25,6 x 16,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Josef Hník
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
vintage gelatin silver print, 2003, 33,4 x 27,9 cm, sign. PD Hník 2003, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)