Miroslav Pangrác
(1924-2012)
Hudba
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:26
patinovaná sádra, v. 30 cm, značeno Pangrác, několikrát restaurováno, na několika místa zlomeno, větvička ratolesti zlomena - na fotografii toto poškození není viditelné
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu