Karel Oberthor
Karel Oberthor
Život v jiné galaxii
Položka č.: 198Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
monotyp, papír, 1973, 70 x 53,5 cm, sign. DU K. Oberthor 73, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar; malíř, grafik; věnoval se malbě, volné a drobné grafice a volné kresbě; vytvořil stovky exlibris, provedených většinou výrazně bar…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Odhadní cena: 4 500 - 5 500 Kč CZK
Karel Oberthor
U baru
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
pastel, karton, 63 x 49,5 cm, sign. DU K. Oberthor, na zadní straně autorské razítko Karla Oberthora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Karel Oberthor
Na pastvinách
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
litografie, 1969, 20 x 66,5 cm, sign. DU K. Oberthor 69, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Karel Oberthor
Geometrická postava
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
litografie, 1970, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Karel Oberthor
Pranostika - květen
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
Karel Oberthor
Loket
Položka č.: 717Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:56
litografie, 1955, 36 x 28 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Karel Oberthor
Derby (Chuchle)
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
tempera, papír, 1967?, 34 x 44 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč CZK
Karel Oberthor
Filtrohlavec Artur
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1993, 54 x 42,5 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 8/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)