Bidden items

LIST OF AUTHORS

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Tátové

    No.: 276736

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:34

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Pastorales

    No.: 276739

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:36

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Pastorales

    No.: 276740

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:38

    litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Chroust

    No.: 276744

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:40

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Housata

    No.: 276746

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:42

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276748

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:44

    litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276750

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:46

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276751

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:48

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276752

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:50

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Pařížští bohémové

    No.: 276753

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:52

    litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Na loďce

    No.: 276757

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:54

    litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276759

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:56

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276760

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:58

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276761

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276763

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:02

    litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276764

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:04

    litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276766

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:06

    litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Na útesu

    No.: 276768

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:08

    litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Manželé

    No.: 276769

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:10

    litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    No.: 276772

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:12

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    No.: 276774

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:14

    litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    No.: 276775

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:16

    litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276777

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:18

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276779

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:20

    litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier (On-line auction)

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276780

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:22

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.