-
Emil Filla
(1882-1953)
Matches
No.: 8Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 05. 2024 16:07
etching, aquatint, 19,6 x 15,5 cm, sign. lower/right Emil Filla, yellowed paper, small stains on paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
-
Václav Boštík
(1913-2005)
Nebula
No.: 5Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 05. 2024 16:04
dry needle, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. lower/right Boštík 65, frame, the disciple of W. Nowak, member of The Umelecka beseda, later UB 12
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Estimate: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
No.: 41Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 17:40
reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
B. Holt
Frau Page
No.: 31Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:30
mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Perdita
No.: 30Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:29
mědirytina, 13 x 9,7 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Katharina
No.: 25Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:24
mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Celia
No.: 22Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:21
mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Johanna von Ark
No.: 12Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:11
mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Die Königinn Margaretha
No.: 11Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:10
mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Juliette
No.: 4Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:03
mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Miranda
No.: 1Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:00
mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší III
No.: 255Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:14
kombinovaná technika, sololit, 47 x 45,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší II
No.: 254Auction price: 6.650 CZK (278 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:13
kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno
Current price: 6.650 CZK (278 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší I
No.: 253Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:12
olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Ikarky
No.: 252Auction price: 16.600 CZK (692 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:11
kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám
Current price: 16.600 CZK (692 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Holeček
Chalupa
No.: 251Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:10
akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Holeček
Cesta
No.: 250Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:09
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Holeček
Dvě chalupy
No.: 249Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:08
akvarel, olej, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Fasáda katedrály v Rouenu
No.: 248Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:07
vernis mou (měkký kryt), 1913, 33 x 30 cm, PU monogr v tisku TFŠ, rám , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bílek
Břízy
No.: 247Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:06
olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Z lesa
No.: 246Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
umělecká dílna Forchtsam
Kunětická hora
No.: 245Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:04
intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
umělecká dílna Forchtsam
Pardubický zámek
No.: 244Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:03
intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Klos
(1883-?)
Náves
No.: 243Auction price: 1.650 CZK (69 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:02
olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protrženo
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Klos
(1883-?)
Potok
No.: 242Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
B. Jelínek
Stavení
No.: 241Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:00
akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Pole s panáky obilí
No.: 240Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Koubek
(1896-1940)
Pohled na věž
No.: 239Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:58
akvarel, papír, 43 x 29 cm, sign. PD K. Koubek, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
-
R. Uherek
Novostavba spořitelny
No.: 238Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:57
akvarel, papír, 33 x 42 cm, sign. PD R.Uherek, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Zimnní krajina s vodní hladinou
No.: 237Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED