auction history

  • Franz Schenk

    Šel dráteník po ulici...

    No.: 35

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:34

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Franz Schenk

    Měla jsem holoubka...

    No.: 32

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Franz Schenk

    Skákala bába přes rybník...

    No.: 34

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:33

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Franz Schenk

    Počkej já povím...

    No.: 33

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:32

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Franz Schenk

    Krůcaj, krůcaj, vykrůcaj...

    No.: 31

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:30

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Hrály dudy u pobudy...

    No.: 27

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:26

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Franz Schenk

    Proč bychom se netěšili

    No.: 22

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:21

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Utíkej Káčo utíkej...

    No.: 9

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:08

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Franz Schenk

    No.: 5

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:07

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Adam a Eva (P.F. 1981)

    No.: 1186

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:36

    kombinovaná technika, papír, 12 x 9 cm, sign. PD Neprakta, Du věnování autora Jiřímu Mulačovi, věnování mírně rozpité od vody , ohnuté rohy papíru,

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Výprask (P.F.. 1979)

    No.: 1188

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:26

    serigrafie, 11 x 9 cm, sign. DU Neprakta, při spodním okraji skvrna od vody se zahnědlým okrajem, ohnuté rohy,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Jiří Votruba

    Revolucionář

    No.: 1176

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:14

    serigrafie, 46 x 29 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 40/40,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • František V. Voborský

    (1906-1984)

    Přání k svátku od Pepiny

    No.: 1170

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:08

    akvarel, tuš, papír, 1955, 45 x 33 cm, sign. PD Voborský, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Vincent Venera

    Kompozice III.

    No.: 1167

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:05

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. LN Venera Vincent 1990, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Mystikové a vizionáři II

    No.: 1156

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:54

    dřevoryt, 21 x 21 cm, zančeno PD razítkem JV, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Na pastvě

    No.: 1152

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:50

    kombinovaná technika, papír, 1946, 32 x 46 cm, sign. PD B. Ullrych 46, rám,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    No.: 1150

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:48

    olej, karton, 1930, 65,5 x 47,5 cm, sign. vzadu B. Ullrych 30,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Poodhalená dívka

    No.: 1147

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:45

    olej, karton, 25 x 19,6 cm, sign. LD B. Ullrych, z druhé strany skica dívky, ,

  • Bohumil Ullrych

    Cikánky

    No.: 1144

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:42

    olej, plátno, 1934, 34 x 27 cm, sign. LD B. Ullrych, plátno nalepeno na kartonu, nepatrné odření na okrajích, ,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Chicago od Michig. jezera

    No.: 1143

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:41

    olej, karton, 1929, 80 x 65,5 cm, sign. PD B. Ullrych, místy odřená malba,

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Bohumil Ullrych

    Matka s dcerou u stolu

    No.: 1142

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:40

    olej, plátno, 1942, 26,5 x 20,7 cm, sign. PD B. Ullrych 42, ,

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Irena Třísková

    (1967)

    Malý princ

    No.: 1132

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:30

    litografie, 2004, 20 x 16 cm, sign. PD Irena Třísková 2004, rám, 88/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Květina (Ex libris Hrachovec)

    No.: 1129

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:27

    litografie, 8,2 x 4,2 cm, sign. PD Trnka, skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa in Pilsen, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    No.: 1114

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:12

    serigrafie, 1977, 41 x 27,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Starý most v Písku

    No.: 1113

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 18:11

    lept, 1952, 21,5 x 32 cm, sign. PD K. Štěch 52, autorský tisk 8/20, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Upomínka z Krkonoš

    No.: 1101

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:59

    lept, 8,8 x 14 cm, sign. PD T. F. Šimon, LD značeno razítkem, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Procitnutí v milosti

    No.: 1097

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:55

    litografie, 1988, 55,8 x 41,8 cm, sign. DU J. Šerých 88, 38/80, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the dis…

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Masky

    No.: 1095

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:53

    lept, 1974, 30 x 24 cm, sign. PD JŠerých 74, rám, č. 27/55, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague, p…

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Josef Svatoň

    Návštěvy II.

    No.: 1077

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:35

    bromostříbrná fotografie, 39,5 x 49,5 cm, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem a razítkem čfvu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem

    No.: 1065

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:23

    monotyp, 1967, 31,8 x 45,8 cm, sign. PD L. Stejskal 67, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids