• Sebastian Münster

    (1488-1552)

    Praga 1574

    No.: 245577

    Auction price: 1.600 CZK (58 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 22:58

    kolorovaný dřevoryt, 1574, 12,5 x 15 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 1.600 CZK (58 €)

  • Jan Zrzavý

    Album litografií Jana Zravého - titulní stránka

    No.: 245578

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:00

    litografie, 29 x 21 cm, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Portrét dívky

    No.: 245579

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:02

    pastel, papír, 56 x 42 cm, rám,

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • František Hanák

    Věže kostela

    No.: 245581

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:06

    tužka, kvaš, papír, 31,5 x 22 cm, rám,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Břízy u řeky

    No.: 245582

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 25. 06. 2020 23:08

    kvaš, papír, 1940, 26 x 38 cm, sign. LD , rám, mírně zvlněný papír, rám poškozen,

    Current price: 300 CZK (11 €)