-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276736Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:34
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276739Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:36
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276740Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:38
litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Chroust
No.: 276744Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:40
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Housata
No.: 276746Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:42
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276748Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:44
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276750Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:46
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276751Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:48
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276752Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:50
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276753Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:52
litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
No.: 276757Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:54
litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276759Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:56
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276760Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:58
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED