• Jiří Anderle

    Pokus o přiblížení

    No.: 503

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:01

    litografie, 1979, 52 x 63 cm, sign. DU Jiří Anderle, rám, , the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Pavla Aubrechtová

    Portrét

    No.: 504

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:02

    dřevořez, 32,5 x 34,4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Karel Augusta

    (1883)

    No.: 505

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:03

    olej, karton, 24 x 34 cm, sign. PD K. Augusta, rám

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Mikoláš Axmann

    Ještěrka

    No.: 506

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:04

    kamenotisk, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, 4/4, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague - Art subject, the disciple of L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Vlado Bača

    Imaginatívny portrét

    No.: 507

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:05

    bromostříbrná fotografie, 1986, 42 x 58,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Podzimní krajina

    No.: 508

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:06

    olej, plátno, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Juraj Bartók

    Plachetnice na pobřeží

    No.: 509

    Auction price: 2.100 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:07

    olej, sololit, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD Bartók, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

  • Juraj Bartók

    Pražský motiv

    No.: 510

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:08

    olej na sololitu, 13,5 x 23,4 cm, sign. LD B, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Juraj Bartók

    Pražský motiv II.

    No.: 511

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:09

    olej na sololitu, 23,4 x 13,6 cm, sign. LD B, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    No.: 512

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:10

    olej, vosk, bambusový papír, 2018, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2018, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied a…

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Ostrov

    No.: 513

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:11

    olej, vosk, bambusový papír, 2019, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2019, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied a…

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Kanárek

    No.: 514

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:12

  • Milan Bauer

    Jonášova velryba

    No.: 515

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:13

    lept, 17,2 x 24 cm, sign. DU Milan Bauer, a.t., , studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Milan Bauer

    Tour de fantasy

    No.: 516

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:14

    lept, 2011, 24 x 18 cm, sign. DU Bauer Milan, rám, č. 2/100

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sedící muž

    No.: 517

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:15

    tužka, papír, 1948, 40,7 x 29,5 cm, sign. LN A. Bělocvětov 12.V. 48, lehce pokrčený papír, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie)

    No.: 518

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:16

    tuš, papír, 1948, 29,6 x 20,8 cm, sign. PD Andrej Bělocvětov 1948, zažloutlý, pokrčený papír, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie II.)

    No.: 519

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:17

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét

    No.: 520

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:18

    tuš, papír, 1948, 34 x 21 cm, sign. DU ABělocvětov 48, lehce pokrčený papír, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sova (PF 1964)

    No.: 521

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:19

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Beneš

    (1927)

    Podzimní Čertovka

    No.: 522

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:20

    olej, sololit, 33 x 28,5 cm, PD Beneš, rám,

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Ladislav Beneš

    (1883-1956)

    Po koupeli

    No.: 523

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:21

    pálená hlína, v. 26 cm, značeno na podstavci L. Beneš, na podstavci vtlačeno: Mánes na rok 1914 svým členům, v dolní části mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kloucek and Sucharda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka b…

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Obracečka

    No.: 524

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:22

    lept, 1948, 10,8 x 15 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/4, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Ohrada

    No.: 525

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:23

    lept, 1949, 9 x 15 cm, sign. PD Beneš 49, č. 2/6, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karel Beneš

    Dívka a harlekýn

    No.: 526

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:24

    litografie, 1993, 19 x 17 cm, sign. DU Kbeneš 93, pasparta, 44/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Citron

    No.: 527

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:25

    lept, 1948, 6,1 x 8,8 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/2, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Hrabačka

    No.: 528

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:26

    lept, 1948, 7,3 x 14,3 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/12, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Kaplička

    No.: 529

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:27

    lept, 1948, 8 x 6,5 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/4, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Beneš

    Pegas

    No.: 530

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:28

    litografie, 1982, 14,5 x 12,5 cm, sign. DU K. Beneš 82, pasparta, 97/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    No.: 531

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:29

    mědirytina, cca 1750, 22 x 13 cm, PD značeno v desce Beyer, rám, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    No.: 532

    Planned termination: 25. 09. 2020 08:30

    mědirytina, cca 1750, 22 x 13 cm, rám, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní