auction history

  • Zdeněk Raiser

    Zapomenuté pivo

    No.: 1

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2021 18:00

    litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, č. 11/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    U jezu

    No.: 116

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:52

    olej, plátno, 1944, 32 x 37,5 cm, sign. PD B. Ullrych, rám,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupeli

    No.: 115

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:50

    olej, karton, 1943, 37 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych 43, rám,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupeli

    No.: 114

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:48

    olej, karton, 1933, 28 x 22 cm, sign. LD B. Ullrych 33, rám,

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Bohumil Ullrych

    No.: 113

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:46

    olej, karton, 1942, 34 x 27 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Sušení prádla

    No.: 112

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:44

    oil, canvas, removed from the blind frame, 70 x 89 cm,

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Bohumil Ullrych

    Chlapci u vody II

    No.: 111

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:42

    oil, canvas, removed from the blind frame, 1936, 68 x 88 cm, signed lower/left B. Ullrych 1936,

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel

    No.: 110

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:40

    oil, canvas, removed from the blind frame, 72 x 90 cm,

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 109

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:38

    oil, paper, 1945, 33 x 43 cm, signed lower/left B. Ullrych 45, rám,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    No.: 108

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:36

    olej, karton, 1945, 20x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, rám,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    No.: 107

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:34

    olej, lepenka, 1935, 33 x 24 cm, sign. LD B. Ullrych, rám,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    No.: 106

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:32

    olej, lepenka, 1940, 35 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 40, rám,

  • Bohumil Ullrych

    Na poli

    No.: 105

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:30

    olej, lepenka, 1936, 27,5 x 44,5 cm, sign. LD B. Ullrych 36, rám,

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 104

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:28

    olej, lepenka, 33 x 43,5 cm, sign. PD B. Ullrych, rám,

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    No.: 103

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:26

    olej, karton, 1932, 15 x 21 cm, rám,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena s konví

    No.: 102

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:24

    olej, karton, 1940, 30 x 21,5 cm, rám,

  • Bohumil Ullrych

    Na senách

    No.: 101

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:22

    olej, plátno, 1945, 26 x 20 cm, sign. LD Ullrych 45, rám,

  • Bohumil Ullrych

    Pod Splavem

    No.: 100

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:20

    olej, karton, 1929, 25 x 19 cm, sign. LD B. Ullrych 29, rám,

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    No.: 99

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:18

    olej, karton, 1936, 35 x 28,5 cm,

  • Bohumil Ullrych

    Přímořské město

    No.: 98

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:16

    pastel, papír, 21,5 x 33 cm, sign. LD B Ullrych, rám,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na Vydře

    No.: 97

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:14

    tuš, papír, 1928, 45 x 38 cm, sign. LD Boh. Ullrych 28, rám,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    No.: 96

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:12

    olej, karton, 1940, 20 x 20 cm, sign. PD Ullrych 40, rám,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na prádle

    No.: 95

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:10

    olej, karton, 1945, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD B. Ullrych 45, rám,

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    No.: 94

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:08

    olej, karton, 1935, 32,5 x 26, 5 cm, sign. PD B. Ullrych 35, rám,

  • Bohumil Ullrych

    Krajina s řekou

    No.: 93

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:06

    olej, plátno, 76 x 120 cm, špatně vypnuto na blint rámu, místy odřená malba,

  • Bohumil Ullrych

    Rybář a pradleny

    No.: 92

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:04

    olej, plátno, 1944, 75 x 116 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1944, u okrajů odřená malba,

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rozjímání

    No.: 91

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:02

    olej, plátno, 1934, 73 x 115 cm, sign. PD Ullrych 1934,

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    No.: 90

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 17:00

    olej, sololit, 77 x 94 cm,

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    No.: 89

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 16:58

    olej, plátno, 1945, sign. PD B. Ullrych 1945,

  • Bohumil Ullrych

    Rybář s plachetnicí

    No.: 88

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2021 16:56

    olej, plátno, 70 x 83 cm, sign. vzadu Boh. Ullrych, rám, vzadu razítka: Vystavováno: Šumavské muzeum Kašperské hory, Vystoveno ve výtarném středisku Aleeš,