• Josef Svatopluk Machar

    (1864-1942)

    Krůčky dějin

    No.: 824

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:30

    kniha, 18 x 11 cm, podpis autora, vyd. Šolc a Šimáček, Praha, 1927, pevná plpl. vazba, 242s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Soubor z pozůstalosti autora

    No.: 825

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:31

    volné listy, 30 x 21 cm, 1x sign. kresba, 2x podpis na dopisnici, 2x podpis na volném papíře, 1x arch pošt. výročním známek s portrétem Kuby s podpisem jejich autora M. Ondráčka, r. 1974, 1x katalog, vyd. Ministerstvo informací, Praha, 1949, brož, 43s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dláž…

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Dopis s kresbou

    No.: 826

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:32

    volný list, 29,5 x 21 cm, podpis autora na ručně psaném dopisu s orig. kresbou, volný přeložený list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Engelmuller and A. Hansen

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Konvolut

    No.: 827

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:33

    katalogy, 30 x 21 cm, konvolut katalogů, fotografií a grafiky O. Štembera, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Keri Pickett

    Love in the 90s

    No.: 828

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:34

    kniha, 16,5 x 22,5 cm, 1x sign. bromostříbrná fotografie ke knize přiložená, vyd. Warner books, 1995, podpis autorky, ex. 267/500, pův. clpl. vazba, 107s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Jaroslav Vojta

    (1888-1970)

    Cesta k Národnímu divadlu

    No.: 829

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:35

    kniha, 20,5 x 13,5 cm, podpis autora na titl. straně, vyd. Svobodné slovo - Melantrich, Praha, 1958, pův. clpl. vazba, bez obálky, 15s., vazba lehce opotřebená, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Cyril Bouda

    V. Cibula - Pražské pověsti

    No.: 830

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:36

    kniha, 24 x 16 cm, podpis C. Bouda a V. Cibula na titl. straně, vyd. Orbis, Praha, 1972, pův. clpl vazba s obálkou, 467s., velmi pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Arnošt Lustig

    (1926-2011)

    Interview II - vybrané rozhovory 1979 - 2003

    No.: 831

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:37

    kniha, 20 x 13,5 cm, podpis A. Lustig, vyd. C.A.T., 2004, pův. pevná vazba s obálkou, 352s., velmi pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Maminka

    No.: 832

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:38

    kniha, 20 x 13,5 cm, podpis J. Seifert, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1954, il. J. Trnka, pův. clpl. vazba s obálkou, 91s., lehce zašlá obálka, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Jaromír John

    (1882-1952)

    Platonova pochodeň

    No.: 833

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:39

    kniha, podpis s věnováním Josefu Hodkovi na patitulu J. John, litografie ve frontispisu C. Bouda, vyd. autor nákladem vlastním, Hranice na Moravě, 1934, 300 výtisků, brož, 24s., velmi dobrý stav,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Luděk Jan Pospíšil

    (1883-1923)

    O lásce a štěstí

    No.: 834

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:40

    kniha, podpis s věnováním na tit. listě L.J. Pospíšil, vyd. Edvard Leschingr, Praha, 1920, kartonová vazba, 70s., mírně poškozený hřbet desek, velmi dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ivan Olbracht

    (1882-1952)

    Žalář nejtemnější

    No.: 835

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:41

    kniha, podpis autora na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, polokožená převazba, zlacená horní ořízka, 170s., výborný stav,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Stanislav Kostka Neumann

    (1875-1947)

    Třicet zpěvů z rozvratu

    No.: 836

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:42

    kniha, podpis autora na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1918, upr. M. Kaláb, polokožená převazba, zlacená horní ořízka, 89s., velmi dobrý stav,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Josef Königsmark

    (1916-1993)

    Písně snů

    No.: 837

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:43

    kniha, podpis s věnováním básníkovi Josefu Hrubému ve frontispisu J. Königsmark?, il. Alena Helmhackerová, vyd. jako 6. svazek edice Boj, Plzeň, 1936, 250 výtisků, brož s obálkou, 52s., dobrý stav,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jan Opolský

    (1875-1942)

    Hory a doly a lesy

    No.: 838

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:44

    kniha, podpis autora na patitulu, vyd. Literární odbor Umělecké besedy, Praha, 1931, pův. brož, 92s., vybledlý hřbet, jinak krásný stav,

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Berlin

    No.: 839

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:45

    kniha, podpis s věnováním básniku J. Hrubému L. Kundera, německy, vyd. Verlag und Datenbank für Geisteswissenschaften, Weimar, 2000, brož s obálkou, 46s., výborný stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hiršal

    (1920-2003)

    Matky

    No.: 840

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:46

    kniha, podpis na patitulu J. Hiršla, vyd. Václav Petr, Praha, 1945, il. a obálka A. Paderlík, brož, 38s., flíčky na obálce, zachovalý stav,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Karásek ze Lvovic

    (1871-1951)

    Chimérické výpravy

    No.: 841

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:47

    kniha, podpis s věnováním autora na patitulu, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1927, upr. V.H. Brunner, brož, 167s., přesahy obálky potrhané, dobrý stav,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Stanislav Kostka Neumann

    (1875-1947)

    Rudé zpěvy

    No.: 842

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:48

    kniha, podpis autora naproti titulu, obálka anonym, vyd. Večernice V. Vortel a R. Rejman, Praha, 1923, pův. brož, 68s., několik uvolněných listů, krásný stav,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Klínopisný lampář

    No.: 843

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:49

    kniha, podpis s věnováním básníku Josefu Hrubému na tit. listě L. Kundera, il. ve frontispisu J. Istler, vyd. Za svobodu, Praha, 1948, brož, 57s., uvolněné a mírně otřepené listy, opotřebené okraje obálky, dobrý stav,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Franta Sauer

    (1882-1947)

    Emil Artur Longen a Xena

    No.: 844

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:50

    kniha, podpis na patitulu Fr. Sauer, vyd. Fr. Sauer, Praha, il. Sláva Kittner, brož, 202s., uvolněné archy, dobře zachováno,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Franta Sauer

    (1882-1947)

    Emil Artur Longen a Xena

    No.: 845

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:51

    kniha, podpis s věnováním na patitulu Fr. Sauer, vyd. Fr. Sauer, Praha, il. Sláva Kittner, brož, 202s., uvolněné archy, mírně otřepené okraje, dobrý stav,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Podoby

    No.: 846

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:52

    kniha, podpis autora na patitulu, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1961, clpl. vazba s ob., 400s., okraje ob. poškozené, , the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ivan Klíma

    Moje šílené století

    No.: 847

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:53

    kniha, podpis autora na patitulu, vyd. Academia, Praha, 2009, karton. vazba, 520s., velmi dobrý stav,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Ludvík Kundera

    (1920-2010)

    Hruden

    No.: 848

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:54

    kniha, podpis s věnováním básníku J. Hrubému na patitulu L. Kundera, vyd. Blok, Brno, 1985, il. B. Lacina, clpl. vazba s obálkou, 88s., velmi dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Hanns Cibulka

    (1920-2004)

    České motivy, Krajiny I., Krajiny II., Sonáta in C, Geodézie

    No.: 849

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:55

    kniha, podpis autora s věnováním na patitulu, vyd. Severočeské nakl., Liberec, 1967, clpl. vazba s ob., 82s., dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Milan Uhde

    Záhadná věž

    No.: 850

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:56

    kniha, podpis autora na tit. listě, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1967, clpl. vazba s ob., 144s., okraje obálky potrhané, stav knihy dobrý,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ludvík Vaculík

    (1926-2015)

    Sekyra

    No.: 851

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:57

    kniha, podpis s věnováním na patitulu L. Vaculík, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1966, plpl. vazba s ob., 176s., ob. mírně natržená,

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Ludvík Vaculík

    (1926-2015)

    Milí spolužáci!

    No.: 852

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:58

    kniha, podpis s věnováním na patitulu L. Vaculík, vyd. Mladá fronta, Praha, 1995, karton. vazba s ob., 684s., velmi dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Kohout

    (1928)

    Tři knihy veršů

    No.: 853

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:59

    kniha, podpis autora na tit. listě, vyd. Mladá fronta, Praha, 1955, clpl. vazba s ob., 340s., velmi dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)