• Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Cikáni

    No.: 510

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:00

    akvatinta, 20 x 24,5 cm, sign. A. J. Alex, na papíře dr. skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    V troskách chrámu

    No.: 511

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:01

    lept, 32 x 45 cm, sign. PD A. J. Alex, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Alena Antonová

    Svatý Jiří

    No.: 512

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:02

    suchá jehla, 1984, 24 x 24 cm, sign. DU A. Antonová 84, rám, 25/30, dole věnování autorky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Michael Aspinall Murka

    Suché slané jezero

    No.: 513

    Auction price: 36.000 CZK (1.440 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:03

    Current price: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Antonín Augusta

    Samota v horách

    No.: 514

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:04

    olej, plátno, 38 x 48 cm, sign. PD A. Augusta, rám, mírně zašlá malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    (1873-1944)

    Noční ulička

    No.: 515

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:05

    lept, akvatinta, 17, 5 x 14 cm, rám

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Karel Balíček

    (1904-1985)

    Podzimní krajina

    No.: 516

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:06

    olej, karton, 35,5 x 94,8 cm, sign. LD Balíček, rám, Karel Balíček byl žákem profesora Ferdinanda Pochobradského. Několik let maloval u Gustava Macouna v Kameničkách, také pracoval s Rudolfem Hanychem. Přestěhoval se do Svratky, kde od roku 1928 působil jako odborný učitel a později v letech 1947 až…

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Balling

    (1890-?)

    Klidné moře

    No.: 517

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:07

    olej, dřevotříska, 35,5 x 40,5 cm, sign. PD Balling J., rám, na zadní straně signováno a štítek s popisem, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Bartoš

    (1926-2010)

    No.: 518

    Auction price: 28.000 CZK (1.120 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:08

    akryl, plátno, 1999, 78 x 65 cm, sign. PD J. Bartoš 99, rám

    Current price: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Motýl

    No.: 519

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:09

    dřevoryt, 1965, 21 x 29,6 cm, sign. PD Vl. Bauer 65, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na výletě

    No.: 520

    Auction price: 47.000 CZK (1.880 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:10

    Current price: 47.000 CZK (1.880 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie polopostavy

    No.: 521

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:11

    tužka, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, uprostřed patrné přeložení papíru, LU hnědá skvrnka, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    No.: 522

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:12

    tuš, papír, 25 x 21 cm, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karel Benetka

    Praha je zlatá loď

    No.: 523

    Auction price: 1.750 CZK (70 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:13

    sítotisk, 27,5 x 20,5 cm, sign. LD Benetka, č. 15/40,

    Current price: 1.750 CZK (70 €)

  • Karel Benetka

    Neočekávaná překvapení

    No.: 524

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:14

    sítotisk, 30 x 21 cm, sign. PD Benetka, č. 12/45,

  • Eugenio Benvenuti

    (1881-1959)

    Benátky

    No.: 525

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:15

    akvarel, papír, 29 x 14 cm, sign. PD E. Benvenuti, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Vladimír Bidlo

    (1926-1997)

    Aero L-39 Albatros

    No.: 526

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:16

    litografie, 1975, 27 x 44 cm, sign. PD VBidlo 75, rám, 192/200, Původní pasparta s vodotiskem Aero Československé letecké podniky Praha - Letňany. Aero L-39 Albatros je proudový podzvukový cvičný letoun vyvinutý v šedesátých letech 20. století v československém Aeru Vodochody, hlavním konstruktérem …

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Bím

    Jaro

    No.: 527

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:17

    litografie, 1981, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 81, 46/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Rosemary Bird

    Obřad země

    No.: 528

    Auction price: 8.800 CZK (352 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:18

    Current price: 8.800 CZK (352 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Český Krumlov

    No.: 530

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:20

    litografie, 1975, 16 x 36,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Duben

    No.: 531

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:21

    litografie, 1997, 20,6 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Christopher Brand

    Krajinka s mostem a figurální stafáží

    No.: 532

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:22

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Róbert Brun

    Vítězství démona

    No.: 533

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:23

    suchá jehla, mezzotinta, 15,4 x 9,4 cm, sign. PD R. Brun, 63/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Brunovsky and V. Hloznik

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Svaté památce Josefa Mánesa

    No.: 534

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:24

    lept, 1920, 46,5 x 44 cm, sign. PD VH Brunner, zažloutlý, lehce zašpiněný, zvlněný papír, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Roubalik, Bukovac and Pirner

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Žlutá struktura

    No.: 535

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:25

    akvatinta, 28,5 x 24,2 cm, sign. PD H. Bruppacher, e. a., papír na okrajích ušpiněn,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Červen

    No.: 536

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:26

    suchá jehla, 1997, 16 x 11,5 cm, sign. DU F. Burant 1997, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, studied at The State Graphic School Státní, the disciple of prof. Kaplicky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group …

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka před branami

    No.: 537

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:27

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 19/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami hnědo zelená

    No.: 538

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:28

    litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 36/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Tropicana

    No.: 539

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:29

    litografie, 56 x 39,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 65/44, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Cidlinský

    V zahradě za svítání

    No.: 540

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 10:30

    monotyp, 62 x 44,4 cm, sign. DU V. Cidlinský, na zadní straně razítko čfvu, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)