Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“

LIST OF AUTHORS

  • Jägermeister

    Rémy Martin XO Excellence

    No.: 1

    Auction price: 2.136 CZK (86 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    0,7 l, 40%, v dárkové krabičce se dvěma skleničkami. Unikátní koňak Rémy Martin XO přišel na svět v roce 1981 z více než 400 ingrediencí. Symfonická harmonie aromat a chutí XO ztělesňuje bohatost koňaku kategorie Fine Champagne. Z pestré palety vůní se nejvíce vyjímají bílé květy jasmínu či kosatce …

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jägermeister

    whisky Glenfiddich 26 YO

    No.: 2

    Auction price: 5.337 CZK (214 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    0,7 l, 43%, Glenfiddich 26 let Excellence je novým přírůstkem do portfolia single malt whisky této rodinné palírny. Je to také první whisky palírny Glenfiddich. Destilát je stařen po dobu minimálně 26 let v pečlivě vybraných sudech z amerického dubu, kde předtím zrál prémiový bourbon. Jedná se o zce…

    Current price: 5.337 CZK (214 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Pavel Fencl

    Kvadrato en pluvo

    No.: 3

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 21 x 30 cm, sign. PD

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Pavel Fencl

    Katidira irokuro

    No.: 4

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 21 x 30 cm, sign. PD

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Pavel Fencl

    Ve stínu

    No.: 5

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 30 x 40 cm, sign. PD

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Pavel Fencl

    Malý Mentoňan

    No.: 6

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 30 x 40 cm, sign. PD

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Pavel Fencl

    Nálada

    No.: 7

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 21 x 30 cm, sign. PD

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Pavel Fencl

    Úsvit s ptáčkem

    No.: 8

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 23,5 x 15 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Petr Nikl

    Atlas velký

    No.: 9

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    litografie, 2010, 70 x 70 cm, sign. PD, autorský tisk

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Petr Nikl

    Ryba

    No.: 10

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    litografie, 2010, 70 x 75 cm, sign. PD, autorský tisk

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Hísek

    Strom

    No.: 11

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    mezzotinta, 2014, 19 x 10 cm, sign. PD, č. 59/63

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Jan Hísek

    Černý kocour

    No.: 12

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    mezzotinta, 2019, 28 x 18,5 cm, sign. PD, č. 43/44

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • J. S.

    Marnost

    No.: 13

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    grafika na plátně (giclée), 2005, 73 x 100 cm, sign. vzadu, č. 3/191

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • J. S.

    Dobře požehnaná Praha

    No.: 14

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    grafika na plátně (giclée), 2005, 73 x 100 cm, sign. vzadu, č. 2/191

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • J. S.

    Sen ředitele výrobního družstva Velorex...

    No.: 15

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    grafický list, faksimile, 1984, 37 x 47,5 cm, sign. PD, č. 75/150

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Josef Bolf

    bez názvu, z cyklu Obličeje

    No.: 16

    Auction price: 26.000 CZK (1.040 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel a tuš na papíře, 2020, 41,5 x 59 cm, sign. vzadu

    Current price: 26.000 CZK (1.040 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Patrik Hábl

    Stříbrné pohoří

    No.: 17

    Auction price: 38.000 CZK (1.520 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    olej na papíře, 2013, 100 x 70 cm, sign. vzadu, v zaskleném rámu

    Current price: 38.000 CZK (1.520 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hana Auerová

    Zelené lány

    No.: 18

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2019, 30 x 20 cm, sign. PD

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hana Auerová

    Starý zahradník II

    No.: 19

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2019, 35 x 25 cm, sign. PD

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Leoš Suchan

    Studie baroka I

    No.: 20

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Leoš Suchan

    Studie baroka II

    No.: 21

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Jerie

    Znamení

    No.: 22

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2020, 70 x 45 cm, sign. PD

    Current price: 2.101 CZK (85 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Igor Grimmich jr.

    Marcela

    No.: 23

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2020, 67 x 67 cm, sign. vzadu

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Marian Kay

    diptych: Love & Hate

    No.: 24

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 59 x 79 cm, sign. PD, v rámu pod muzeálním sklem

    Current price: 14.000 CZK (560 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Ewa Nemoudry

    triptych: Monday Episode

    No.: 25

    Auction price: 32.000 CZK (1.280 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2020, 30 x 150 cm, sign. PD, rám

    Current price: 32.000 CZK (1.280 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Boris Jirků

    Ostrov pluje

    No.: 26

    Auction price: 29.000 CZK (1.160 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika na dřevě, 2016–2020, 74 x 90 cm, sign. PD, rám

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Viktor Pivovarov

    Hlava

    No.: 27

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    tuš a běloba na papíře, 2010, 73 x 57,5 cm, sign. PD, v rámu pod muzeálním sklem

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • László Sümegh

    Půlnoční návštěva

    No.: 28

    Auction price: 29.000 CZK (1.160 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika, 2007, 156 x 141 cm, sign. PD, rám

    Current price: 29.000 CZK (1.160 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Krištof Kintera

    El Seriozo

    No.: 29

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    sprej na papíře, 2001, 84 x 63 cm, sign. vzadu, v rámu mezi skly (vrchním muzeálním)

    Current price: 11.000 CZK (440 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Václav Bláha

    Neklidný spánek

    No.: 30

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    Termination of first bid: 10. 12. 2020 15:00

    akryl, kombinovaná technika na ručním papíře, 2020, 97 x 85,5 cm, sign. vzadu, v rámu pod muzeálním sklem

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Facebook

You must login first.