• Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jiří Dienstbier (s podpisem JD)

    No.: 328

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 25. 03. 2021 15:00

    fotografie, 19,5 x 14,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Clown

    No.: 28

    Auction price: 9.800 CZK (392 €)

    litografie, 1996, 27 x 21,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 96, rám, autorský tisk, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 9.800 CZK (392 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Loučím se jako president, vracím se jako občan (ND, 2013)

    No.: 334

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    fotografie, 13,5 x 20,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s pivem

    No.: 333

    fotografie, 15,5 x 23,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Baráčnická rychta (Fr. Vláčil)

    No.: 332

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Mucha s koťátky

    No.: 331

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Mucha

    No.: 330

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    C. C. v Karlových Varech

    No.: 329

  • Vincent Venera

    Oko (Abstraktní kompozice)

    No.: 327

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    kombinovaná technika, papír, 1985, 139 x 197 cm, sign. DU Venera Vincent 1985, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice XII.

    No.: 326

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    lité laky, papír, 1989, 67 x 49,5 cm, sign. DU Venera Vincent 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice X.

    No.: 325

    tempera, běloba, papír, 1984, 45 x 62 cm, sign. PD Venera 84, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vincent Venera

    Kompozice VIII.

    No.: 324

    tempera, běloba, papír, 1987, 45 x 62 cm, sign. PN Venera Vincent 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vincent Venera

    Kompozice VI.

    No.: 323

    tempera, tuš, papír, 1987, 62 x 45 cm, sign. PD Venera Vincent 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vincent Venera

    Kompozice V.

    No.: 322

  • Vincent Venera

    Kompozice IV.

    No.: 321

    tempera, běloba, tuš, papír, 1987, 62 x 45 cm, sign. PD Venera Vincent 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vincent Venera

    Kompozice III.

    No.: 320

    tempera, papír, 1987, 62 x 45 cm, sign. PD Venera Vincent 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vincent Venera

    Kompozice II.

    No.: 319

  • Vincent Venera

    Kompozice I.

    No.: 318

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 30

    No.: 317

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    litografie, 60 x 48,5 cm, sign. PD André Masson, rám, 95/125, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 22

    No.: 316

    litografie, 43,5 x 58 cm, sign. PD André Masson, rám, 109/125, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 28

    No.: 315

    litografie, 49 x 32 cm, sign. PD André Masson, rám, 100/125, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 18

    No.: 314

    litografie, 42 x 55 cm, sign. PD André Masson, rám, E.A. 11/22, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 15

    No.: 313

    litografie, 48 x 62 cm, sign. PD André Masson, rám, 122/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Terre erotique (Erotická země) 44

    No.: 312

    litografie, 47 x 40 cm, sign. PD André Masson, rám, 59/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 17

    No.: 311

    litografie, 38 x 52 cm, sign. PD André Masson, rám, 136/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Lane dor (Zlatý osel) 10

    No.: 310

    litografie, 32 x 24 cm, sign. PD André Masson, rám, 24/85, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 13

    No.: 309

    litografie, 43,5 x 61,5 cm, sign. PD André Masson, rám, 24/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Lane dor (Zlatý osel) 8

    No.: 308

    litografie, 24 x 32 cm, sign. PD André Masson, rám, 24/85, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Terre erotique (Erotická země) 40

    No.: 307

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    litografie, 68 x 54 cm, sign. PD André Masson, rám, 107/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • André Masson

    (1896-1987)

    La table hantée (Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 14

    No.: 306

    litografie, 42,5 x 33,5 cm, sign. PD André Masson, rám, 49/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná