auction history

  • Jana Reinerová

    Staronová synagoga

    No.: 36

    Auction price: 2.100 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:35

    litografie, 48, 5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 57/72, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Jana Reinerová

    Getsemanská zahrada

    No.: 35

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:34

    litografie, 37, 5 x 32, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 49/100, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Jana Reinerová

    Zdi města

    No.: 34

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:33

    litografie, 27, 5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/39, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jana Reinerová

    Pod Baráčnickou rychtou

    No.: 33

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:32

    litografie, 11,5 x 9 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 550 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Jana Reinerová

    Keř v Jeruzalémě

    No.: 32

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:31

    litografie, 34, 5 x 25 cm, sign. DU Jana Reinerová, 0, č. 4/66, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Dvorek

    No.: 31

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:30

    litografie, 32 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 68/72, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Jeruzalém

    No.: 30

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:29

    litografie, 32 x 37, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 4/68, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Město

    No.: 29

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:28

    litografie, 30, 5 x 38, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Pláž

    No.: 28

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:27

    litografie, 38 x 32, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    No.: 26

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:25

    litografie, 10 x 21,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Jana Reinerová

    Křížová cesta pod sněhem

    No.: 25

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:24

    litografie, 26,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/60, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Zarostlé schody

    No.: 22

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:21

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 45/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Pohled od Hada

    No.: 21

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:20

    litografie, 37,5 x 32 cm, sign. DP Jana Reinerová, č. 18/65, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    No.: 20

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:19

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    U sv. Matěje

    No.: 16

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:15

    litografie, 16,8 x 23,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Izrael - Jeruzalem

    No.: 15

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:14

    litografie, 15 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 49/69, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 550 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Jana Reinerová

    Getsemanská zahrada

    No.: 14

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:13

    litografie, 15,5 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 59/69, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    Arcibiskupský palác

    No.: 13

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:12

    lithography, 12 x 17,5 cm, sign. DM Jana Reinerová, n. 23/58, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Reinerová

    Věže

    No.: 12

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:11

    lithograph, 12 x 13 cm, sign. DM Jana Reinerová, no. 14/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Na Kocourkách (u Vl Merty)

    No.: 11

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:10

    lithography, 9 x 11 cm, sign. RD Jana Reinerová, no. 166/190, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Okna Jeruzalema

    No.: 10

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:09

    lithography, 11 x 15 cm, sign. DM Jana Reinerová, no. 37/69, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Kampa

    No.: 9

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:08

    litografie, 32,7 x 43,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 75/80, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.600 CZK (144 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jana Reinerová

    Karlův most

    No.: 7

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:06

    litografie, 35,3 x 29,5 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 44/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    No.: 6

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:05

    litografie, 32,6 x 37,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 64/70, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička pod Petřínem

    No.: 5

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:04

    litografie, 38,3 x 48,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 20/48, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Pražské zdi (u Nového Světa)

    No.: 4

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:03

    litografie, 40,7 x 32,4 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 15/45, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Čertovka

    No.: 3

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:02

    lithography, 44,5 x 59,5 cm, sign. DM Kamila Ženatá, no. 5/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Estimate: k CZK

  • Jana Reinerová

    Zahrada

    No.: 2

    Auction price: 3.100 CZK (124 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:01

    litografie, 40 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/60, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.100 CZK (124 €)

  • Jana Reinerová

    U Anežského kláštera

    No.: 1

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2021 20:00

    litografie, 27 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/55, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Falling house

    No.: 69

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 02. 2021 15:03

    etching, 1985, 10,3 x 8 cm, signed lower/middle A. Brunovský, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids