• Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Kalous ušatý (samice)

    No.: 251267

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:04

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, DU značeno: von dem Gebrüder Sufemichl gez. gemalt, und geflochen und unter deren Ausicht gedruckt und illuminiert, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in na…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Luňák červený (samec)

    No.: 251278

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:06

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, DU značeno: von dem Gebrüder Sufemichl gez. gemalt, und geflochen und unter deren Ausicht gedruckt und illuminiert, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, při spodním okraji několikrát natržený papír cca 0,5 cm, příloha Teutsche Ornitholog…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    No.: 251341

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:08

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague (AVU)

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Rozzuřený generál (na motiv Švejka)

    No.: 251358

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:10

    dřevoryt, novější otisk z původní matrice, 6,6 x 8,7 cm, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Neurčený

    Pohled na město

    No.: 251405

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:12

    litografie, 15,7 x 14,1 cm, sign. PD, na zadní straně zbytky lepidla a papíru,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hanzík

    No.: 251945

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:14

    litografie, 1984, 24,5 x 15 cm, sign. PD Hanzík 84, rám, č. 46/100, , the disciple of J. Lauda and V. Makovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Hrad Stolzenfels

    No.: 252073

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:16

    kvaš, papír, 1844, 8,2 x 13,4 cm, vzadu popsáno , přichyceno v papírové paspartě,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Kostel sv. Mikuláše

    No.: 252142

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:18

    litografie, 30,3 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/46, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaromír Seidl

    (1893-1968)

    Staré Bělidlo

    No.: 252160

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:20

    litografie, 1944, 25 x 33,5 cm, sign. PD Jaroslír Seidl, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, , disciple of Prof. F. Zenisek, V. Hynais and J. Preisler at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky

    No.: 252231

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:22

    olej, karton, 1931, 12,8 x 16 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    No.: 252300

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:24

    litografie, 33,8 x 55,5 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, na několika místech podlepeno, zadní strana potištěna,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    The North Terrace / Severní terasa

    No.: 252351

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:26

    litografie, 1839, 30,8 x 41 cm, značeno LD J. B. Payne 1839, značeno PD The North Terrace, zažloutlý papír, na papíru místy zahnědlé skvrny,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Návrh na obálku knihy: Emil Zola, Kommunard

    No.: 252527

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:28

    tužka, tuš, papír, 26 x 16,7 cm, rám,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ondřej Harlas

    (1884-1933)

    Bystřina v lese

    No.: 252538

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:30

    tužka, papír, 19,5 x 17,5 cm, sign. LD O. Harlas, zažloutlý papír, utržený pravý spodní roh papíru, na rámý výrazné oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jean Leon Gérome

    (1824-1904)

    Spolupráce

    No.: 252564

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:32

    heliogravura, 21 x 30,5 cm, LD značeno v desce J.L.Gérome pxt., PD značeno v desce A.A. Morse sct, vydáno Chalcographie du Louvre, Paris, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Dámy v kloboucích

    No.: 253781

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:34

    litografie, 29,7 x 21 cm, DU 6. barevná příloha ku novým Pařížským Módám, papír lehce zažloutlý, uprostřed přeložen, místy lehce pokrčen, PN u okraje tmavší skvrna,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy v šatech

    No.: 253786

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:36

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, na levé straně papíru stopa po vytržení (mimo tisk),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy v rukavičkách

    No.: 253787

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:38

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír, na levé straně papíru stopa po vytržení, na pravém okraji nažloutlý flek (mimo tisk),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár při rozhovoru

    No.: 253788

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 11. 2021 22:40

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 11,3 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1808 XI., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)