auction history

  • Miloslav Polcar

    Partitura I.

    No.: 539

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 18:58

    lept, koláž, lept, 28,5 x 19,5 cm, sign. PD Polcar, mírně pokrčený a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar and V. Mensik at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Association…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Marie Glázrová, 1941

    No.: 474

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 17:53

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Dívka v baretu, 1940

    No.: 473

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 17:52

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Baletky, I. 1941

    No.: 471

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 17:50

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Nedbalky, 1940

    No.: 469

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 17:48

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Staroměstská radnice v Praze

    No.: 431

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 17:10

    lept, 20,5 x 15,5 cm, sign. PD Klimeš, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduated at The Academy in Stuttgart, the disciple of prof. F. Klimes

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zimní motiv

    No.: 376

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 16:15

    tuš, papír, 27 x 40,5 cm, sign. LD J. Grus, rám, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    No.: 355

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 15:54

    reprodukce, 29,5 x 23,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of SCSVU

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Ladislav Beneš

    (1883-1956)

    Po koupeli

    No.: 309

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 15:08

    pálená hlína, v. 26 cm, značeno na podstavci L. Beneš, na podstavci vtlačeno: Mánes na rok 1914 svým členům, v dolní části mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kloucek and Sucharda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka b…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Petr Helbich

    Forest III

    No.: 275

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 14:34

    photo, 18 x 13 cm, signed lower/right Helbich

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Petr Helbich

    Forest I

    No.: 274

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 14:33

    photo, 2005, 17,5 x 12,5 cm, signed lower/right Helbich 05

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Petr Helbich

    From the surroundings of Chotěboř

    No.: 273

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 14:32

    photo, 15,5 x 20 cm, signed lower/right Helbich

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Petr Helbich

    Forest II

    No.: 272

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 14:31

    photo, 17,5 x 13 cm

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-1971)

    Sheep on pasture

    No.: 122

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 12:01

    oil on canvas, 28 x 36 cm, signed lower/left VH Popelka, framed , the frame is damaged, the painting falls out of the frame,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Sitting female nude

    No.: 97

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 11:36

    patinated plaster, 43 x 16 x 23 cm, signed lower/right LHOTÁK, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Lovers

    No.: 33

    Auction price: 97.000 CZK (3.880 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 10:35

    oil on canvas, 2008, 97 x 130 cm, signed lower/right Načeradský 31.12.2008, judged by the curator and administrator of the estate Petr Mach, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 97.000 CZK (3.880 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Jan Zrzavý

    Pink figure with a snake

    No.: 14

    Auction price: 14.000 CZK (560 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 10. 2021 10:13

    pencil, pastel, paper, 21,3 x 17,2 cm, yellowed, dirty and creased paper at the edges, restored, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 14.000 CZK (560 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Andre II

    No.: 17

    Auction price: 55.000 CZK (2.200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2021 20:16

    váza, foukané sklo, v. 51,5, s. 20,5 cm

    Current price: 55.000 CZK (2.200 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Kočičí

    No.: 14

    Auction price: 20.000 CZK (800 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2021 20:13

    váza, foukané sklo, v. 37, s. 25 cm, přiložen certifikát o pravosti, jedna květina má ulomené dva okvětní lístky

    Current price: 20.000 CZK (800 €)

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Kvitkimen II (kruhová)

    No.: 13

    Auction price: 45.000 CZK (1.800 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2021 20:12

    váza, foukané sklo, v. 55, s. 20,5 cm

    Current price: 47.000 CZK (1.880 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Kvitkimen (čtvercová)

    No.: 12

    Auction price: 40.000 CZK (1.600 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2021 20:11

    váza, foukané sklo, v. 40, s. 25 cm

    Current price: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Libido

    No.: 912

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2021 15:31

    kombinovaná technika, pastel, papír, 29,3 x 18,3 cm, PD monogr. V. Z., rám, vzadu popsáno, zašpiněno, na rámu oděrky,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Pět čáslavských leptů

    No.: 900

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2021 15:19

    4x lept, 1947, vše 31,5 x 21,5 cm, vše sign. PD, rám, J. C. Vondrouš: Pět čáslavských leptů (Otakarova bašta, Mariánský sloup, Radnice, Chrám sv. Petra a Pavla, Evangelický kostel od rybníka) předmluvu napsal Jiří Zhor, nákladem vlastním. Texty podle úpravy M. Kalába vytiskla průmyslová tiskárna v P…

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Mirek Vodák

    Voják - soldiar

    No.: 899

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2021 15:18

    serigrafie, 2003, 80 x 70 cm, sign. PD Mirek Vodák 2004, 1/3, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Zdeněk Virt

    (1925-2008)

    No.: 898

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2021 15:17

    originální dobová bromostříbrná fotografie, 18,1 x 21,6 cm, zezadu značeno autorským razítkem

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sousoší

    No.: 897

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2021 15:16

    tuš, akvarel, papír, 25,5 x 17,5 cm, sign. PD Vik, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne in …

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Ludvík Vacátko

    (1873-1956)

    Bojovník

    No.: 890

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2021 15:09

    tužka, papír, 9,5 x 7,5 cm, sign. na zadní straně s věnováním, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hynais and V. Brozik at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Karel Tomeš

    (1912-1991)

    Rambouskův most přes Třebovku v České Třebové-Bezděkově

    No.: 873

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2021 14:52

    litografie, 26 x 37 cm, sign. PD Tomeš K., práce grafika, malíře, zpěváka a herce působícího celoživotně v Bezděkově v České Třebové, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Karel Tomeš

    (1912-1991)

    Rotunda sv. Kateřiny v České Třebové

    No.: 872

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2021 14:51

    litografie, 37,2 x 26,2 cm, sign. PD K. Tomeš, práce grafika, malíře, zpěváka a herce působícího celoživotně v Bezděkově v České Třebové, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Ležící akt

    No.: 857

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2021 14:36

    akvarel, papír, 1971, 35 x 49,9 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studied Fine Arts at the atelier of prof. K. Fahringer at The Academy in Vienna

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids