• Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pod Troskami

    No.: 468

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:00

    litografie, 35 x 38 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Gennadij Alexandrov

    Kočka

    No.: 469

    Auction price: 2.100 CZK (84 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:01

    suchá jehla, mezzotinta, 2021, 25 x 40 cm, sign. PD Alexandrov 2021, č. 5/6 2. stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

  • Gennadij Alexandrov

    Oko

    No.: 470

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:02

    mezzotinta, 2021, 21,9 x 37,2 cm, sign. PD Alexandrov 2021, č. 1/2 3. stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jaroslav Balzar

    (1884-1945)

    Tanec ženy a muže

    No.: 471

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:03

    bromostříbrná fotografie, 20,8 x 14,9 cm, značeno PD Balzar Praha, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Anton Balzer

    (1771-1807)

    Akrobati

    No.: 472

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:04

    akvatinta, lept, poč. 19. století, 32 x 21,5 cm, značeno DU: Anton Balzer fec, DU text: Herr und Madam de Bach gewesene Mafson, ohmataný papír, při levém dolním a levém horním okraji natrženo, pravý dolní roh ohnutý,

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Léda

    No.: 473

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:05

    kynotypie, 2020, 63,5 x 45,8 cm, sign. PD Tade 20, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Gustav Bauer

    (1874-1933)

    Roubenka u rybníčka

    No.: 474

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:06

    olej, karton, 1909, 68 x 87 cm, sign. PD Gustav Bauer 1909, rám,

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Milan Bauer

    Hrací skřínka

    No.: 475

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:07

    lept, 1983, 22 x 18,8 cm, sign. PD Bauer 83, č. 20/60, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics

  • Bauer

    Praha hudební

    No.: 476

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:08

    dřevoryt, 1983, 32,5 x 19,4 cm, sign. DU Bauer 83, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bauer

    No.: 477

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:09

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ivan Beneš

    (1927)

    Podzimní Čertovka

    No.: 478

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:10

    olej, sololit, 33 x 28,5 cm, PD Beneš, rám,

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Karel Beneš

    Dívky v krojích

    No.: 479

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:11

    litografie, 11,6 x 17,9 cm, sign. UD Beneš, č. 33/200, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jaro Beran

    (1892-1962)

    Dívky

    No.: 480

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:12

    litografie, 1939, 49,5 x 38,5 cm, značeno LD na kameni JBeran 39, ze sbírky nakladatele a vydavatele Arnošta Kvasničky (1898-1947), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Portrét muže

    No.: 481

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:13

    olej, sololit, 44,8 x 34,7 cm, sign. PD Z Blažek, při okrajích lehce poškozeno,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Hudební skladatel Vítězslav Novák

    No.: 482

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:14

    litografie, 1908, 34,2 x 23,7 cm, sign. LD J T Blažek , č. 7/50, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Muž a žena

    No.: 485

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:17

    serigrafie, 1989, 8,4 x 26,4 cm, sign. PD aBorn, dobrý stav, napsánno PF 89, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Muzikant

    No.: 486

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:18

    serigrafie, 15,3 x 10 cm, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Zvířata na baru

    No.: 487

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:19

    serigrafie, 10,6 x 20,9 cm, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Borovička

    Vesnička II

    No.: 488

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:20

    akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, sign. PD Borovička, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Borovička

    Rotunda na Vyšehradě

    No.: 489

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:21

    olej, karton, 19,5 x 14 cm, sign. PD Borovička, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    No.: 490

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:22

    kamenorytina, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, mírně vybledlé barvy, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Cyril Bouda

    Nakládání lodi

    No.: 491

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:23

    lept, 25 x 31 cm, sign. PD Cyril Bouda, rám, značeno v desce LD C. Bouda, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

  • Cyril Bouda

    No.: 492

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:24

    lept, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD Bouda, rám, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

  • Ladislav Branč

    (1927)

    Dona Anna

    No.: 493

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:25

    tuš, akvarel, papír, 1994, 40,8 x 30 cm, sign. PD Ladislav Branč 94, rám

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Rozárka I.?

    No.: 494

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:26

    lept, 1989, 21,2 x 16 cm, sign. PD A. Brunovský, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Květinové zátiší

    No.: 496

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:28

    tempera, tuš, papír, 1979, 43,5 x 33,7 cm, sign. LD V. Bubeníček 79, rám, , the disciple of Prof. F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka před branami

    No.: 497

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:29

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 19/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami hnědo zelená

    No.: 498

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:30

    litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 36/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květina

    No.: 499

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:31

    litografie, 1994, 22,8 x 15,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, č. 64/200, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Čadek

    (1898-?)

    Horská krajina

    No.: 500

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 10. 12. 2021 09:32

    olej, plátno, 49 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, malba zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (100 €)