auction history

    Karlův most

    No.: 488

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:39

    suchá jehla, 19,5 x 27 cm, sign. PD, rám

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Abstrakce II

    No.: 487

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:38

    kresba pastel, 1931, 44 x 29 cm, sign. DU Mueriony, rám

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Abstrakce I

    No.: 486

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:37

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Pocta Václavu Hollarovi

    No.: 485

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:36

    litografie, 2007, 64 x 27 cm, sign. PD, rám, č. 2/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Pocta Václavu Hollarovi

    No.: 484

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:35

    litografie, 2007, 64 x 27 cm, sign. PD , rám, č. 2/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Zasněžená krajina

    No.: 483

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:34

    dřevoryt, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ewa Nemoudry

    En premiere ligne

    No.: 481

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:32

    litografie, 38 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 68/80, levý okraj zašpiněný

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Ewa Nemoudry

    Kuk

    No.: 480

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:31

    litografie, 43 x 54,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 75/80

  • Barbora Němcová

    (1972)

    Planeta Mars

    No.: 479

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:30

    serigrafie, 2023, 45 x 56 cm, sign. PD Barbor B. Němcová 2023, č. 53/72

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Orání

    No.: 478

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:29

    litografie, 32,5 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Sluneční paprsek nad Národním divadlem

    No.: 477

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:28

    lept, 29,7 x 22 cm, sign. PD Ed. Milén, č. 16/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Nokturno

    No.: 476

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:27

    litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 59/60, the disciple of prof. A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Micl

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    No.: 475

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:26

    litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 69/69

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    Mlýn

    No.: 474

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:25

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Václav Menčík

    (1926)

    Soldateska

    No.: 473

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:24

    serigrafie, 1962, 59,5 x 48 cm, sign. PD V. Menčík 1962, 41518, na zadní straně štítek s popisem a autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Filla, J. Novak, member of JVU and constituent member of the art group Trasa 54, member of Radar

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Kaple mořských poutníků

    No.: 472

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:23

    dvoubarevné litografie, 1988, 32 x 42,5 cm, sign. PD Luňák 88, č. 4/60

  • Ivana Lomová

    Gomera

    No.: 471

    Auction price: 3.700 CZK (155 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:22

    originální litografie, 2018, 32,2 x 46,9 cm, sign. PD Ivana Lomová 2018, rám, č. 11/100, studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague

    Current price: 3.700 CZK (155 €)

  • Jiří Lindovský

    No.: 470

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:21

    serigrafie, 2010, 70 x 50 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 82/100, the disciple of prof. Cepelak

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Liesler

    Vltava

    No.: 469

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:20

    lept, 1948, 12,5 x 15,7 cm, sign. DU Liesler 48, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Coo cabura

    No.: 468

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:19

    linoryt, 1996, 14 x 15,5 cm, sign. PD Laštůvková 1996, č. 5/6

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Mugga Mugga

    No.: 467

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:18

    linoryt, 1996, 46,5 x 80 cm, sign. PD Laštůvková 1996, č. 2/4, vpravo nahoře lehce natržený papír

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Markéta Laštuvková

    (1969)

    Žlutý keř

    No.: 466

    Auction price: 4.200 CZK (175 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:17

    linoryt, 50 x 80 cm, č. 2/3

    Current price: 4.200 CZK (175 €)

  • Ondřej Laštuvka

    (1969)

    Spirit of. St. Luis

    No.: 465

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:16

    akvatinta, 1997, 20,5 x 17,5 cm, sign. PD O. Laštuvka 97, č. 2/5

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

  • P.G. Langlois sculp.

    Chlapec se psem

    No.: 464

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:15

    rytina, cca 1780, 28,6 x 20,5 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Alena Kupčíková

    (1976)

    Kdo je kdo?

    No.: 463

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:14

    litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, č. 22/38, skrvna na pravém okraji, horní levý roh ohnutý, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Techniko…

  • Jan Kunovský

    Carmen

    No.: 462

    Auction price: 21.000 CZK (875 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:13

    kombinovaná technika, papír, 2008, 80 x 60 cm, sign. PD Kunovský, rám, the disciple of prof. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 21.000 CZK (875 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Universitas Carolina Pragensis

    No.: 461

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:12

    lept, 1998, 16 x 16 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 98, rám, diplom Milada Čadská, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Z cyklu Satyrův deník

    No.: 460

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:11

    barevný digitální tisk, 2017, 40 x 60 cm, sign. vzadu Vlastimil Kula, pasparta, rám, sklo, č. 2/10

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

  • Aleš Kublák

    Klid před ...

    No.: 459

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:10

    akryl, olej, lepenka, 2022, 43,5 x 27,5 cm, sign. PD AK22

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Zorka Krejčí

    (1979)

    Uvnitř

    No.: 458

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:09

    sítotisk, 2020, 35 x 45 cm, sign. PD Zorka Krejčí 2020, A.T., vystaveno na výstavě Jádra 2+2+2 (Galerie Vltavín 31. 7. - 25. 9. 2020)