• Lorenzo

    Parní lokomotiva Robert Stephenson v Mountain Ash Colliery

    No.: 1

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:00

    linoryt, 2022, 21 x 29 cm, sign. LD Lorenzo

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Lorenzo

    Trolejbus Škoda 9Tr v Jihlavě

    No.: 2

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:01

    linoryt, 2022, 29,5 x 42 cm, sign. LD Lorenzo

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Lorenzo

    Tramvaj T1 v ostavě – Vítkovicích u kostela Sv.Pavla

    No.: 3

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:02

    linoryt, 2021, 29,5 x 42 cm, sign. LD Lorenzo

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Lorenzo

    Parní lokomotiva 464.0 „ušatá“ v Bakově nad Jizerou

    No.: 4

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:03

    linoryt, 2021, 27 x 34 cm, sign. LD Lorenzo

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Lorenzo

    Parní lokomotiva Peckett & sons v elektrárně Waddon

    No.: 5

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:04

    linoryt, 2022, 28,5 x 35,5 cm, sign. LD Lorenzo

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Lorenzo

    Elektrická lokomotiva E499.1 „bobina“ u Roztok u Prahy

    No.: 6

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:05

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Lorenzo

    Motorová lokomotiva T478.1 „bardotka“ v Horní Lipové

    No.: 7

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:06

    linoryt, 2021, 28 x 37 cm, sign. LD Lorenzo

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Lorenzo

    Motorový vůz M240.0 „singrovka“ v Podlešíně

    No.: 8

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:07

    kolorovaný linoryt, akvarelový papír, 2021, 28 x 35 cm, sign. LD Lorenzo

  • Lorenzo

    Tramvaj T1 a autobus Karosa ŠL11 v Ostravě

    No.: 9

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:08

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Lorenzo

    Parní lokomotiva 414.0 „heligon“ v Přerově

    No.: 10

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:09

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Lorenzo

    Parní lokomotiva 456.0 „krasin“ v Banské Bystrici

    No.: 11

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:10

    linoryt, 2021, 26 x 36 cm, sign. LD Lorenzo

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Lorenzo

    Motorová lokomotiva T478.1 „bardotka“ ve Stráži nad Ohří

    No.: 12

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:11

    linoryt, 2021, 24 x 33 cm, sign. LD Lorenzo

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Lorenzo

    Mototová lokomotiva T478.1 „bardotka“ v Kunčicích pod Ondřejníkem

    No.: 13

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:12

    linoryt, 2021, 26,5 x 37 cm, sign. LD Lorenzo

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Lorenzo

    Tramvaj T3 na trati mezi Libercem a Jablonce nad Nisou

    No.: 14

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:13

    linoryt, 2022, 29,5 x 37,5 cm, sign. LD Lorenzo

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Lorenzo

    Tramvaj T1 na konečné v Praze – Hlubočepích

    No.: 15

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:14

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Lorenzo

    Trolejbus Škoda T11 v Mariánských lázních u kolonády

    No.: 16

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:15

    linoryt, 2022, 29,5 x 40 cm, sign. LD Lorenzo

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Lorenzo

    M 262.0 „kredenc“ v Liberci v Horním Růžodole

    No.: 17

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:16

    kolorovaný linoryt, akvarelový papír, 2021, 28 x 37,5 cm, sign. LD Lorenzo

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Lorenzo

    Tramvaj T2 v Liberci – Horním Hanychově u měnírny

    No.: 18

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:17

    kolorovaný linoryt, akvarelový papír, 2022, 30 x 28 cm, sign. LD Lorenzo

  • Lorenzo

    Křižování jabloneckých tramvají ve výhybně

    No.: 19

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:18

    kolorovaný linoryt, akvarelový papír, 2022, 28,5 x 35 cm, sign. LD Lorenzo

  • Lorenzo

    Tramvaj 6 MT mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou

    No.: 20

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:19

    kolorovaný linoryt, akvarelový papír, 2022, 24 x 32 cm, sign. LD Lorenzo

  • Lorenzo

    Tramvaj Bovera na konečné v Ústí nad Labem – Bukově

    No.: 21

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 25. 08. 2022 15:20

    kolorovaný linoryt, akvarelový papír, 2022, 34 x 32 cm, sign. LD Lorenzo

    Current price: 900 CZK (38 €)