Jaroslav Valečka
(1972)
V úplňku
No.: 57Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 18:26
litografie, 2009, 26 x 30 cm, sign. PD J. Valečka, č. 4/120, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Jaroslav Valečka
(1972)
Lampionová slavnost
No.: 50Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 18:19
litografie, 2009, 33 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Řeka
No.: 34Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 18:03
litografie, 2013, 18,5 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam
Current price: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Měsíc nad městem
No.: 33Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 18:02
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam
Current price: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Silvestr
No.: 10Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 17:39
litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 127/150, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
No.: 13Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:12
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
No.: 12Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:11
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Jiří
No.: 11Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:10
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Izajáš
No.: 10Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:09
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Kain
No.: 9Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:08
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
No.: 8Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:07
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
No.: 7Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:06
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
sv. Anežka Římská
No.: 6Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:05
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
No.: 5Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:04
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
No.: 4Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:03
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
No.: 3Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:02
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Andělé
No.: 2Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:01
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
No.: 1Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:00
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - v noci
No.: 64Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 19:01
autorizovaný laser print A4, 1969, 17,5 x 25,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sob…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - před knihkupectvím
No.: 63Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 19:00
autorizovaný laser print A4, 1969, 26 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr a…
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - podhled
No.: 62Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:59
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,8 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - z boku
No.: 61Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:58
autorizovaný laser print A4, 1969, 26,2 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr…
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - detail
No.: 60Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:57
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr …
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - před kavárnou
No.: 59Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:56
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,5 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at…
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Josef Sudek a Sonja Bulati
No.: 58Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:55
autorizovaný laser print A4, 1976, 17,5 x 24,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Václav Chochola
(1923-2005)
Jiří Kolář
No.: 57Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:54
autorizovaný laser print A4, 1965, 17 x 24,9 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at T…
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Zátiší u Jana Zrzavého
No.: 56Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:53
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,2 x 17,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
Václav Chochola
(1923-2005)
Jan Zrzavý v Mánesu
No.: 55Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:52
autorizovaný laser print A4, 1963, 24,9 x 17,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at…
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Jan Zrzavý s lampou
No.: 54Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:51
autorizovaný laser print A4, 1961, 17,3 x 22,9 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at …
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Jan Zrzavý
No.: 53Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:50
autorizovaný laser print A4, 1955, 23,7 x 17,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at …
Current price: 200 CZK (9 €)