Ivan Komárek
Jesters
No.: 100Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
collage, combined technique on sheet metal, 1992, 145 x 100 cm, sign. upper/left Ivan Komárek 1992, sign. lower/right Komárek, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Estimate: 140 000 - 160 000 CZK
Ivan Komárek
Žebřík
No.: 281240Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 08. 05. 2024 17:56
litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 500 CZK (21 €)
Ivan Komárek
Dáma a nápadník
No.: 281619Auction price: 3.900 CZK (163 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:02
koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Ivan Komárek
Běžci
No.: 281620Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:03
tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 44 x 61 cm, sign. PD I Komárek, rám, PD razítko se jménem autora a datací, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Ivan Komárek
Noční zábava
No.: 281621Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:04
tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 41,5 x 51,5 cm, sign. DU I Komárek, rám, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
TY
No.: 281720Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:43
litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 3.500 CZK (146 €)