Kateřina Kozlíková
No title (Jen tak)
No.: 246131Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:31
litografie, 1999, 32,9 x 27,4 cm, sign. PD Kateřina Kozlíková 99, 43831, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)