Igor Grimmich
(1979)
Hluboký spánek VII
No.: 118Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
akryl, tuš, sololit, damarový lak, 2022, 100 x 100 cm, sign. PD Grimmich 22, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnut…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Estimate: 60 000 - 80 000 CZK
Igor Grimmich
(1979)
1016
No.: 281289Auction price: 13.500 CZK (563 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 16:14
acrylic, canvas, 2016, 25 x 25 cm, lower/right Grimmich 1016, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 13.500 CZK (563 €)
Igor Grimmich
(1979)
1116
No.: 281290Auction price: 13.500 CZK (563 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 16:15
acrylic, canvas, 2016, 25 x 25 cm, lower/right monogr. G1116, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
No.: 281534Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:37
tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 7.500 CZK (313 €)