Bidden items

  • Václav Černý (On-line auction)

    (1872-1947)

    Koně táhnoucí sáně

    No.: 237925

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:20

    akvarel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Václav Černý P. , rám, rám odřen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pálek (On-line auction)

    Ženské postavy

    No.: 237952

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:22

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Veselý (On-line auction)

    (1932-2016)

    Postava v krajině

    No.: 237955

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:24

    lept, 8,7 x 11,2 cm, sign. PD Zdeněk Veselý, č. 46/60,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Votlučka (On-line auction)

    (1896-1963)

    Zlatá loď; Marianská ul. 929 (domovní znamení)

    No.: 237959

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:26

    lept, 13,2 x 13,8 cm, , disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Voves (On-line auction)

    Létající košile

    No.: 237961

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:28

    lept, 1980, 20,4 x 13,3 cm, sign. PD Jiří Voves 80, č. 4/70,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vilém Plocek (On-line auction)

    (1905-2001)

    Na hlavě

    No.: 237967

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:30

    serigrafie, 8 x 5,9 cm, , the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych (On-line auction)

    Sedící akt

    No.: 238080

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:32

    charcoal, paper, 1947, 49,4 x 25 cm, sign. LD B. Ullrych 47, at the edge crumpled paper, small spots on paper, ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Estimate: k CZK

    Stojící akt

    No.: 238081

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:34

    charcoal, paper, 1947, 49,3 x 25,5 cm, sign. RD B. Ullrych 47, at the edges slightly crumpled paper, small spots on paper, ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Estimate: k CZK

  • Neznámý autor (On-line auction)

    Hradčany

    No.: 238146

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:36

    lept, 9,5 x 6,3 cm, vytišteno na dvoulistu, zezadu nečitelný podpis, p. f. 1958, zažloutlý papír, uprostřed přeložen, u přeložení malý hnědý flíček,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karla Ryvolová (On-line auction)

    Dáma v klobouku

    No.: 238147

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:38

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, , the disciple of C. Bouda, K. Lidicky

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Světla Žáková Štrupová (On-line auction)

    (1924-1978)

    No.: 238149

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:40

    litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Novotná (On-line auction)

    Dětské hřiště

    No.: 238152

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:42

    litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Marie Martinová (On-line auction)

    (1922-1987)

    Kluk a pes

    No.: 238159

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:44

    dřevoryt, 41 x 12,2 cm, sign. PD M. Martinovský 74, č. 146/200, papír zrolován,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Koliha (On-line auction)

    (1924-2014)

    Dáma v saku

    No.: 238970

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:46

    tužka, pastel, papír, 1962, 40 x 25 cm, PD monogr. RK,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Pechar (On-line auction)

    Romeo a Julie (Ex libris Martin Procházka)

    No.: 239001

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:48

    dřevoryt, 1998, 8 x 6 cm, sign. V. Pechar 98, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Helena - Sen noci svatojánské (Exl MP)

    No.: 239002

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:50

    dřevoryt, 1993, 8 x 5,5 cm, sign. V. Pechar 93, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Romeo (Exl MP)

    No.: 239003

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:52

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Neurčený autor (On-line auction)

    Chatrč

    No.: 239012

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:54

    tužka, papír, 1944, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD , nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo kresbuna papíře vepsáno věnování: " Váženému a milému panu Václavu Holečkovi v přátelské úctě jaroslav Ulvár 18. 8. 1944,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ženy v antickém chrámu

    No.: 239014

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:56

    olej, plátno, 115 x 66,5 cm, plátno na malbě poškozeno - rozříznuté 6cm; nahoře u okraje poškozeno, po okrajích dírky po klincích,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Cheben (On-line auction)

    Obloha (Ex Libris Gerta v. d. Zee)

    No.: 239015

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 19:58

    lept, 10 x 4,5 cm, sign. PD J. Cheben, e.a.,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Vlna (Ex Libris Vagn Clemmensen)

    No.: 239016

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 20:00

    lept, 1984, 9,5 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Ve víru oblohy (Ex Libris L¨Holmberg)

    No.: 239017

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 20:02

    lept, 1984, 9,6 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84,

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Michael Florian (On-line auction)

    (1911-1984)

    Děvčata na procházce

    No.: 239034

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 20:04

    dřevoryt, 6,2 x 6,3 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    (1911-1984)

    Biskup

    No.: 239035

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 20:06

    dřevoryt, 10,6 x 5,6 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor (On-line auction)

    Knihvazač (Ex Libris Jindřich Svoboda)

    No.: 239036

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 20:08

    dřevoryt, 5 x 7,1 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Ctirad Stehlík (On-line auction)

    Tulipán (Ex Libris Lisbeth Bartošová)

    No.: 239037

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 20:10

    litografie, 8 x 6,2 cm, č. 11/80,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír (On-line auction)

    (1921-1983)

    Loď (Ex Libris Helena Tomešová)

    No.: 239039

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 20:12

    kolorovaný lept, 5 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, papírová pasparta, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Muž (Ex libris Mario de Filippis)

    No.: 240721

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 20:14

    dřevoryt, 8 x 5,7 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Kudrnatý muž (Ex libris L. Vandenbriele)

    No.: 240722

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 20:16

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Vousatý muž (Ex libris Květa Veselá)

    No.: 240723

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 10. 2020 20:18

    Current price: 50 CZK (2 €)