Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Obloha tání
No.: 24Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 43 x 31 cm, 12x sign. akvatinta L. Čepelák, soubor grafických listů z let 1963-1965, vyd. autorem, r. 1980, podpis a věnování autora v tiráži, r. 1982, ex.: 24/25, volné list v kart. deskách, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. …
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Methodu Kalábovi k sedmdesátým narozeninám
No.: 598Auction price: 1.500 CZK (63 €)
bibliofilie, 4x graf. list, za titulem litografie Květina M. Švabinský, sign. lept Kytice L. Čepelák, dřevoryty K. Svolinský a C. Bouda, portrét M. K. ve frontispisu A. Hoffmeister, kresba na titulu, monogram v titulu a závěrečná kresba K. Svolinský, usp. K. Resler a J. Picka, vydal Spolek českých …
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Vrata
No.: 281566Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:09
akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
No.: 281567Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:10
akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague