Jan Holeček

  • Jan Holeček

    Karlův most

    No.: 51

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:50

    akvarel, papír, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám

    Current price: 4.500 CZK (188 €)