František Kysela

(1881-1941)

  • František Kysela

    (1881-1941)

    M. Alcoforado: Portugalské listy

    No.: 625

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 3 barevné litografie v přílohách, vazba a předsádky litografií, titul, dvoubarev. iniciály, viněty a úprava Fr. Kysela, překlad a doslov Hanuš Jelínek, Nová Edice, Praha 1910, tisk litografií V. Neubert, 700 výtisků, ruční papír, 36 s., pův. pap. vazba, lehce odřený hřbet, velmi dobrý …

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • František Kysela

    (1881-1941)

    Viktor Dyk: Giuseppe Moro

    No.: 621

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    bibliofilie, dvoubarev. titul a frontispis, úprava, návrh vazby Fr. Kysela, 9. sv., vydala Nová Edice, Praha 1911, pergamen. vazba se zlacenou reliéfní ražbou na desce, papír anglický velín, 66 s., velmi dobrý stav, ochranné pouzdro, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • František Kysela

    (1881-1941)

    Viktor Dyk: Krysař

    No.: 344

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, úprava a dřevoryty Fr. Kysela, vydal Fr. Borový, Praha 1915, 1. sv. Zlatokvětu, svázal A. Jelínek, 79 s., celokož. vazba s raženou reliéfním dekorem, při okrajích lehce odřená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague,…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František Kysela

    (1881-1941)

    Karel Toman: Pohádky krve

    No.: 734

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    bibliofilie, podpis autora, úprava, vazba a bar. dřevoryty Fr. Kysela, vydal Fr. Borový, Praha 1928, Ex. 109/600, 60 s., cl. kožená vazba se zlaceným reliéfem, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, at The Academy of Fine Arts i…

    Current price: 400 CZK (17 €)