Tomáš Honz
(1989)
Rybník
No.: 281607Auction price: 9.900 CZK (413 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:50
olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám
Current price: 9.900 CZK (413 €)
Tomáš Honz
(1989)
Kameny ve tmě
No.: 281608Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)