Jiří Mádlo
(1934-2008)
Vracím se k tobě moje město
No.: 570Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
11x litografie, 41 x 60 cm, 11x sign. litografie Jiří Mádlo, vyd. Nástup, Pelhřimov, 1967, ex.: 190/200, volné listy v obálce, chybí litografie č. 11 a 13, obálka více opotřebena, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky
Current price: 2.000 CZK (84 €)