Michael Rittstein
Punkové království
No.: 9Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
soubor litografií, 2018, 64 x 40 cm, sign. vše M. Rittstein 2018, č. 64/70, album sedmi litografií Michaela Rittsteina doprovázející texty Jana Hauberta (též v technice litografie) připravil jako historicky první českou punkovou bibliofilii v roce 2018 Petr Mach, vydáno v nákladu 70 číslovaných soub…
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Michael Rittstein
Album litografií
No.: 8Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, vše sign., č. 7/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů., studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts …